• Ви знаходитесь тут:

Інформація про заклад

Сьогодні середня вечірня загальноосвітня школа №1 – це заклад освіти, що забезпечує потреби громадян у загальній середній освіті та дотримується принципів:

• Доступність для кожного школяра всіх форм і типів освітніх послуг, що надаються державою;

• Рівності умов кожної дитини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку;

• Відкритого характеру освіти, шляхом створення умов для вибору форми навчання і виховання відповідно до здібностей, інтересів школяра;
  • Соціального захисту дітей.

Головним завданням школи є забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення, а також створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство.

• Максим

2016-05-31 19:28:23

Добрый вечер, меня зовут Максим. Мой сын заканчивает 10 й класс , хотим переехать в Киев, и чтоб он поступил в 12 й класс в вечернюю или заочную школу.Какие у Вас условия поступления и учёбы ?. Если возможно созвониться 0978739253, 0667142827. или оставьте свой номер. Спасибо. -- Максим Бутылков...